07.08.2017 | Radek | | Fantomobil | Žádné komentáře | 

Konec smlouvy a pak sbohem T-Mobile

Jelikož mi již nevyhovuje tarif u mobilního operátora T-Mobile, již odpočítávám čas do ukončení smlouvy. Nadále nehodlám platit za něco, co v zásadě nepoužívám, jako jsou neomezené hovory POUZE do sítě T-Mobile. A to, co bych rád používal, používat nemohu, a to jsou data, kterých mám na měsíc úžasných 50 MB, ano, není to chyba, jsou to Megabajty, po jejichž vyčerpání, což netrvá ani týden, jsem zcela bez internetu, pokud si nedokoupím další předražená data.

Koukal jsem i na „nové“ tarify, které T-Mobile nabízí, ale to je jako z bláta do louže. Cena vyšší, namísto současných 349,- Kč bych platil 499,- Kč, opět pro mě zbytečné neomezené hovory a SMS a data pouze ve výši 500 MB. Prostě naprostý výsměch klasickým zákazníkům, kteří nedosáhnou na firemní tarif.

A co budu dělat po ukončení smlouvy, kterou jsem měl více, jak 10 let? Přejdu k virtuálnímu operátorovi Emtéčko.

 

T-Mobile Emtéčko
Neomezeně volání do sítě T-Mobile 100 minut do všech sítí
Neomezeně sms do všech sítí 40 sms do všech sítí
50 MB dat, poté vypnutý net 1,5 GB dat
Cena 349,- Kč Cena 283,- Kč

 

Jak je vidět z tabulky, Emtéčko má pro mne naprosto vyhovující tarif, protože volání a sms využívám minimálně a 1,5 GB dat mi na měsíc úplně stačí. Tomuto se T-Mobile se svou standardní nabídkou nemůže rovna, hlavně co se dat týče.

PS: Je také možné, že smlouvu ukončím předčasně. Počítal jsem si totiž, kolik by mě stálo předčasné ukončení smlouvy a v současné době (7.8.2017) by mě to stálo pouze cca 420,- Kč, což by se mi několikanásobně vyplatilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Novinky a oznámení

15.10.2016 - Do menu byla přidána nová sekce Stream, kde naleznete jak veškěré informace ohledně Fantomasmag TV, což jsou online streamy na Twitch.tv, tak i přímo online stream a chat.

Partnerské weby

Statistika

Naši fanoušci na Facebooku

Další...